Послуги

Профілактика


Профілактика стоматологічних захворювань є одним з найважливіших заходів збереження здоров'я всього організму в цілому.
Під профілактичними діями в стоматологічній клініці мають на увазі професійну чистку (видалення м'яких і твердих зубних відкладень) з допомогу ультразвуку і системи AirFlow, глибоке фторування зубів, заміна старих реставрацій і, найголовніше, лікування карієсу.
Рекомендується проводити профілактичний огляд не рідше ніж раз на пів року.

Рентген Діагностика


Рентген діагностика є першим і завершальним кроком якісного лікування. Вона необхідна як для постановки діагнозу, так і для контролю процесу лікування.
Тільки використання рентгенологічної діагностики дозволяє лікарю більш точно поставити правильний діагноз. А правильно поставлений діагноз — це вже 50% успішного лікування.
Стоматологічна клініка Da Vinci Dental пропонує такий вид рентгенодіагностики:
  • Прицільний рентген знімок;
  • Ортопантомограма;
  • Комп'ютерна томографія (КТ 2D, 3D);
  • Комп'ютерна томографія СНЩС.

Лікування карієсу та пломбування


Карієс — одне з найпоширеніших захворювань серед поколінь різного віку. Його причини можуть бути викликані різними факторами: погана гігієна, щоденний вплив органічних кислот, генетична схильність, захворювання інших систем організму і тощо. Але, на жаль, більшість з нас звертаються за допомогою, коли захворювання дає ускладнення і викликає гострий біль. При регулярному відвідуванні лікаря стоматолога можливо виявити та запобігти пошкодженню зубів на початковому етапі, і ефективно усунути його поширення з можливістю максимального збереження живих тканин зуба.


Для безболісного та якісного лікування карієсу будь-якої складності фахівці клініки Da Vinci Dental використовуємо сучасні матеріали й інструменти.

Лікування під мікроскопом


Лікування каналів — це завжди лікування «наосліп». Тому в роботі ми використовуємо високоточну медичну оптику — мікроскоп CJ-OPTIK Vario Focus. Його використання дозволяє лікарю провести дуже точне та ефективне лікування кореневих каналів з подальшим якісним їх пломбуванням, що, на жаль, неможливо при звичайному лікуванні.


Ендодонтичне лікування без використання мікроскопа не дає 100% гарантії позитивного результату.

Хірургія


Найчастіше сучасні технології та методи лікування дозволяють зберегти зуб, але бувають і виключення, при яких хірургічне втручання стає єдиним виходом з ситуації, що склалася. Хірургічні маніпуляції дозволяють повернути пацієнтові гарну посмішку методом установки імплантатів, відновити кісткову тканину, позбутися від кіст.
Завдяки інноваційним технологіям та обладнанню будь-яке хірургічне лікування сьогодні абсолютно безпечне і безболісне.

Імплантація та протезування


Імплантація сьогодні дуже популярна і це пояснюється довговічністю, швидкістю установки, безпекою та естетичністю. Імплантація — метод відновлення втрачених зубів за допомогою установки імплантату на місце кореня зуба, який послужить основою для подальшого протезування.
Протезування зубів дозволяє відновити прогалини зубного ряду та запобігти порушенням зубощелепної системи. Використання керамічних і металокерамічних коронок, знімних і незнімних протезів допоможуть відновити функцію жування та естетичний вигляд посмішки.

Естетична стоматологія


На жаль, не всі можуть похвалитися ідеальними зубами від природи. Часті проблеми, з якими доводиться стикатися — це тьмяний колір емалі, неправильний прикус, кривизна зубного ряду. Подарувати усмішці красу допоможе зняття зубних відкладень та професійне фотовибілювання.
Основним методом виправлення неправильного прикусу є ортодонтичне лікування. У стоматологічній клініці Da Vinci Dental готові допомогти пацієнтам будь-якого віку сучасними методиками лікування: знімні й незнімні апарати, брекет-системи, капи елайнери, застосування мікроімплантів.
 

Записатися на прийом


онлайн зараз


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Call Now Button