Про нас


Філософія турботи

Чесність – це основа в наданні всіх процедур і послуг, які проводить наша клініка "Da Vinci Dental". Ми прагнемо показати й втілити очікувані результати, надаємо розгорнуті консультації та даємо поглиблені поради.

Автентичність

Одним з найважливіших ключів до здорового життя, є взаємодія і зв'язок. Для надання допомоги та досягнення абсолютно-позитивного результату, наша клініка розширює, удосконалює, регенерує свої навички та практики, тим самим, успішно впроваджуючи в щоденній роботі.

Суверенітет

Основною метою нашої клініки, є надання можливості пацієнту обрати об'єктивні, правильні, індивідуальні, а найголовніше – доступні методи лікування та догляду, які відповідають всім міжнародним стандартам.

Мета

У сучасному світі дуже важливий зовнішній вигляд, а здорова, білосніжна посмішка – особливо, адже саме вона головна прикраса кожного з нас. Іноді, від посмішки залежить результат ділових переговорів, та інших життєвих подій. Людина зі здоровою, рівною, білосніжною посмішкою завжди відчуває себе впевнено в будь-якій компанії, викликає прихильність до себе та довіру.

Хочете здорову і білосніжну усмішку? Стоматологічна клініка Da Vinci Dental пропонує широкий спектр послуг з лікування, відновлення та естетику зовнішнього вигляду Ваших зубів. Ми пропонуємо послуги штату професіоналів яким Ви сміливо можете довірити здоров'я порожнини рота. Чи готові швидко і безболісно позбавити Вас від проблем із зубами будь-якої складності.

Безпека

У клініці Davinci Dental дотримана абсолютна стерильність відповідно до стандартів інфекційного контролю та протоколу стерилізації затвердженого в Європейському Союзі, а також проводитися постійний внутрішній контроль якості послуг. Від асоціації «Служби організації інфекційного контролю», клініка Davinci Dental відповідає стандартам безпечної для пацієнтів та медичного персоналу і має статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" і внесена в Всеукраїнський реєстр!

Ми дбаємо про здоров'я наших пацієнтів і захищаємо їх від перехресної інфекції.

Сертифікат (Чиста лікарня)

Режим роботи


Понеділок - Субота

09:00 - 20:00

Неділя

Під записЗаписатися на прийом

онлайн зараз

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Відеоогляд

home_clinic3_pic7home_clinic3_pic8