Лікування патології прикусу капами Invisalign та брекет-системою

Правильне співвідношення зубів верхньої та нижньої щелеп – запорука не тільки естетично привабливої посмішки, але і оптимального функціонування зубощелепної системи в цілому, що дозволяє зберегти свої зуби здоровими якнайдовше.

 
 

Спеціалісти клініки Da Vinci Dental успішно лікують найскладніші проблеми прикусу. В залежності від показів, ортодонти використовують спеціальні ортодонтичні апарати, брекети, капи, мікроімплатати, як тимчасову точку опору при переміщені зубів, пластинки та міогімнастику як спосіб профілактики та лікування патологій на ранніх етапах.

Елайнери – це система прозорих кап для відновлення правильного прикусу зубів – стовідсоткова альтернатива брекетам. Ортодонтичні капи Invisalign виготовляються індивідуально для Вас за допомогою сучасного комп'ютерного моделювання та 3D технологій. Вони естетичні та практично непомітні на зубах, оскільки повністю прозорі та зручні, без смаку та запаху)))) З ними можна повноцінно доглядати за ротовою порожниною. Вести активне соціальне життя, не відчуваючи дискомфорту.

Какие же преимущества элайнеров

  • капи не впливають на цілісність зубної емалі;
  • не викликають роздратування ясен, оскільки за її виробництві застосовуються гіпоалергенні матеріали;
  • з капами Інвізілайн легко стежити за чистотою ротової порожнини, так як вони дуже просто знімаються при необхідності;
  • капи Інвізілайн не обмежують вас у харчуванні, на відміну від брекет-систем;
  • практично непомітні на зубах;
  • якість мови з елайнерами швидко нормалізується (протягом 2 тижнів).

Як відбувається вирівнювання зубів за допомогою системи Invisalign

Сила переміщення зубів ортодонтичними капами Invisalign менша і чітко дозована. В кожній капі закладений рух визначеного зуба не більше, ніж на 0,25 мм. В елайнерах зуби рухаються не всі разом, а тільки ті, які необхідно, це зберігає тканини які оточують зуб у більш стабільному стані. Така технологія вирівнювання зубів у Києві суттєво скорочує кількість повторних візитів до стоматолога, оскільки із системою Інвізілайн відсутня необхідність підтягування дуг, як у брекетах. Необхідно лише у потрібний термін міняти самі ортодонтичні капи Інвізілайн.

Пацієнт самостійно активує елайнер, міняючи капу один раз на тиждень, відвідуючи лікаря кожні 3 місяці для контролю або корекції лікування.

Елайнери працюють швидше, так як капа покриває всю поверхню зуба і дає йому єдину правильну траекторію руху (зуб в елайнерах рухається тільки туди, де звільнене місце), попереджуючи будь-які ускладнення.Вже на початку лікування пацієнт бачить кінцевий результат положення зубів.

Лікування патологій прикусу брекет-системою

Лікуванню зубощелепних патологій брекет-системою передує складна діагностика та непросте планування.

Перед початком лікування як ортодонт, так і пацієнт чітко розуміють етапність та визначають кінцевий результат. Пацієнт проходить санацію (обов`язкова профілактична гігієна порожнини рота), лікує усі уражені каріозним процесом зуби, при потребі видалення зруйнованих зубів або третіх молярів, відновлення зубів фотополімером або тимчасовими пластиковими коронками, як тимчасова альтернатива керамічним реставраціям.

Перш за все проводимо фотопротокол, розшифровуємо ТРГ (розраховуємо положення зубів відносно основних кісткових орієнтирів черепа), знімаємо відбитки для діагностичних моделей та детально плануємо етапи переміщення зубів.

Патології прикусу у дорослих з часом призводять до перевантаження та руйнування зубів. Лікування системою брекетів у таких пацієнтів найчастіше завершується ортопедичним відновленням анатомії та висоти прикусу.

Початок лікування у підлітковому віці, коли тканини зубів ще збережені, дають змогу відновити правильну оклюзію без будь-якого заміщення.
Ретенція (збереження стабільного результату) відбувається за рахунок фізіологічно правильного розміщення зубів.

Відмінність брекет-системи від елайнерів

На відміну від елайнерів, які часто втрачаються, або забуваються, брекет-система завжди з Вами, хоч і потребують більш ретельного догляду.

Тривалість носіння брекетів залежить від вибору самої системи, від складності зубощелепної патології та ступеню ураження скронево-нижньощелепного суглобу.