Протезування при повній втраті зубів

У чому небезпека ранньої втрати зубів

Пацієнти клініки DaVinci Dental, які дбають про своє здоров’я також дбають про здоров'я своїх близьких та рідних. Посмішка батьків є найбільшою нагородою для нас та наших пацієнтів. Наукові дослідження стверджують, що рання втрата зубів призводить до різкого зниження когнітивних функцій головного мозку та зниженої соціальної активності.

 
 

Зменшується нижня третина обличчя, природні складки обличчя стають більш виразними, що є ознаками виражених вікових змін.
Для реабілітації при повній втраті зубів можна використовувати як знімне так і незнімне протезування зубів.

Знімне протезування при втраті зубів

Знімний протез значно дешевший, але при цьому має декілька недоліків порівняно з незнімними протезами. Дуже часто знімний протез натирає, випадає, спотворює смак їжі (оскільки його площа перекриває велику частину піднебіння, де розташована велика кількість рецепторів), спричинює дискомфорт під час жування, може сприяти слиновиділенню і просто є незручним. У нашій клініці знімні протези використовуються у випадках тимчасової реабілітації або при ускладненому соматичному стаусу, неможливості провести оперативне втручання (дентальна імплантація).

Стоматологічна практика впродовж останніх років досить активно і стрімко розвивається в напрямку негайного встановлення дентальних імплантатів та їхнього безпосереднього навантаження.

Протезування на 4 або 6 імплантатах

Найбільш оптимальним варіантом реабілітації беззубих щелеп є протезування на 4 або 6 імплантатах з одночасним встановленням фіксованого протезу.

Перевага цього методу полягає в тому, що дозволяє лікарю клініки Da Vinci Dental провести повну реабілітацію всього зубного ряду в максимально короткі терміни (6-10 днів), уникаючи кісткових пластик, травматичних операцій зі встановлення виличних імплантатів, що значно подовжують терміни реабілітації.

Дана концепція реабілітації на 4 або 6 імплантах використовується при тяжких формах генералізованого пародонтиту, коли велика кількість зубів є дуже сильно рухомими, повній або частковій адентії (відсутність зубів). Дозволяє в максимально короткі терміни забезпечити естетичну та функціональну реабілітацію.

Як відбувається встановлення 4 або 6 дентальних імплантатів

В один день відбувається видалення зубів (якщо вони присутні) та встановлення 4 або 6 дентальних імплантатів зі спеціальними перехідниками – мультиюнітами. Далі знімаються відбитки з виготовленням пластмасового тимчасового армованого протезу. Через 6-10 днів тимчасовий протез встановлюється в порожнину рота і функціонує 6 місяців до моменту повної інтеграції імплантатів. На даному етапі відбувається ремоделювання кісткової тканини та ясен, а також адаптації скроневонижньощелепного суглоба (СНЩС).

Через 6 місяців виготовляється новий постійний зубний протез, який відрізняється міцністю та естетичністю.
Постійна конструкція на імплантатах вимагає надзвичайно ретельного гігієнічного догляду в домашніх умовах (рекомендовано використання ірригатора, спеціальних міжзубних щіточок, якісної зубної пасти та ополіскувача), а також проведення професійної гігієни кожні 6 місяців. Нехтування даними гігєнічними рекомендаціями та несвоєчасне диспансерне обстеження звільняє від гарантійних зобов'язань.
Протези клініки Da Vinci Dental виготовляються в найкращих лабораторіях України, а Ваш співрозмовник ніколи не запідозрить, що це не Ваші зуби.