Високоестетичні керамічні коронки, вкладки та вініри

Ми в Da Vinci Dental раз за разом спостерігаємо як красива посмішка повертає впевненість у собі, змінює долі наших пацієнтів.

 
 

Люди, які роками були змушені жити соромлячись своєї посмішки, квітнуть на очах: жартують, посміхаються, розправляють плечі.

Правильний прикус та гарна посмішка кардинально змінюють риси обличчя. Додають молодості та сексуальності. Ви тільки уявіть – декілька місяців лікувальної реабілітації у стоматології може повернути естетику десятирічної давності!

 

На шляху до цієї мети пацієнт та команда лікарів зіштовхуються з дилемою – яким матеріалом провести ці реконструктивні зміни так, щоб результат знову не втратити з роками?!

Давайте розберемо, які матеріали можна для цього використати.

У сучасній стоматології існує усім нам відомий фотополімерний матеріал за допомогою якого лікарі-стоматологи відновлюють зуби, які зруйновані менше ніж на 50 %, реставраціями окклюзійної поверхні або бокової стінки зуба і це Чудово! Але наступає момент, коли об’єм втрачених тканин стає більшим за свої власні збережені.

І тоді, приходячи до стоматолога, ми чуємо про якісь керамічні реставрації, а не фотополімерні. Справа в тому, що це різні за жорсткістю матеріали в порівняні з емаллю зуба.

Через це, фотополімерні реставрації тримаються за решту стінки і, якщо останні відколюються, то, як правило, лінія перелому проходить глибоко під яснами, що призводить до необхідності видалення такого зуба. На жаль, нам доводиться іноді видаляти такі зуби тільки через те, що пацієнти, які мали дуже великі пломби, не прислухалися до рекомендацій наших фахівців і вчасно не замінили великі пломби на вкладки.

Так що таке «керамічні реставрації»?

Коронки з безметалової кераміки мають чудові зовнішні характеристики: прозорість, білизна і колір кераміки практично ідентичний натуральним зубам, тому виглядає дуже органічно і привабливо. Безметалова кераміка – це сучасний спосіб імітації здорових зубів з метою досягнення високих естетичних якостей. Міцність цих виробів перевищує міцність людської емалі, тому служити такі вкладки і накладки будуть більше ніж свої зуби.

Переваги коронки з безметалової кераміки

Головні переваги коронки з безметалової кераміки – зміцнення зуба. На зуб клеїться керамічна вкладка, вона рівномірно перерозподіляє жувальний тиск на корінь зуба, запобігаючи розколювання і відколювання власних стінок зуба.

Тотальна реабілітація починається з діагностики, планування, відновлення дефектів зубних рядів за допомогою дентальної імплантації, проведення певного ортодонтичного етапу за необхідності, планування віртуальної посмішки ще до препарування тканин зубів.
Після цього зуби підлягають ювелірному препаруванню з використанням мікроскопа CJ Optic, який дає змогу мікроінвазивно підготувати зуб для керамічної реставрації.

Отримати бажаний результат за рахунок використання різних керамічних реставрацій: вінірів та коронок, у виготовленні яких надважливим є кожний етап.

Виготовляючи кераміку індивідуального дизайну враховується мікро- і макрорельєф, прозорість, колір та форма зубів, пропорційність та симетричність обличчя.

Фіксуємо кераміку лише в кофердамі, використовуючи найсучасніші системи, що забезпечують надійне прилягання коронок та вінірів до тканин зуба, що дає стабільний, надійний, довговічний результат.

Пломби великих об'ємів негативно впливають на тканини зуба, створюючи ефект розпирання, що руйнує здорову частину зуба.

Керамічні накладки, що встановлені на місце втрачених тканин зуба, правильно розподіляють навантаження на стінки зуба, що слугує надійною профілактикою його руйнування.
Вони виконані з міцного матеріалу - кераміки, який не втрачає свої естетичні та функціональні якості, на відміну від пломби, в процесі жування.