Дентальна імплантація та ясенева пластика

В стоматологічній клініці Da Vinci Dental за наявності умов одразу після видалення зуба, ми виконуємо імплантацію зубів в один візит. Таким чином можна прискорити відновлення повноцінної жувальної функції на 5-6 місяців.

 
 

Що ж відбувається після видалення зубу

Класичне видалення зуба відбувається з втратою так званої пучкової кістки, і як наслідок, неминуча втрата альвеолярної кісткової тканини, яку потім потрібно відновлювати за допомогою проведення додаткового оперативного втручання (кісткова аугментація) з використанням різних кістково-замінних матеріалів.

Для досягнення очікуваних результатів, відновлення рівня альвеолярної кістки (частина щелепи де знаходиться зуб) потрібен додатковий час (близько 4-6 місяців) і найчастіше пацієнти не хочуть втрачати таку кількість часу і бути без зуба.

Одномоментна імплантація зубів - в чому її перевага?

Одномоментна імплантація зубів дозволяє скоротити терміни реабілітації, максимально зберегти об'єм власних тканин, які є кращими за штучно утворені, та об’єднати в один візит дві різні хірургічні процедури: видалення зуба та постановку дентального імплантату, уникнути рубців та їх негативних наслідків.

В ході імплантації ми відновлюємо і зберігаємо не лише об’єм кісткової тканини, а й об’єм ясен, які захищають імплантат, що в довгостроковій перспективі забезпечує стабільність, функцію та естетику, виступаючи важливим бар’єром для проникнення бактерій та контамінації (зараження) пористої поверхні імплантату!

Усі хірургічні маніпуляції під час імплантації зубів лікар виконує з 6-кратним збільшенням, що стає можливим, дякуючи призматичній системі оптичних лінз, і, як наслідок, дозволяє використовувати мінімально-травматичні методики (стоматологічна мікрохірургія).

Для відновлення кісткової тканини щелепи використовуємо матеріали виробників з перевіреною репутацією, які підтверджують свій досвід науковими публікаціями та клінічними результатами. Це:

  • колагенові саморезорбуючі мембрани та кістковий матеріал BioOss швейцарської компанії Geistlich;
  • комплекс емалево-матричних протеїнів Emdogain;
  • швейцарські дентальні імплантати Straumann;
  • корейські дентальні імплантати виробників Osstem, MegaGen.

За рахунок використання у своїй практиці прогресивних малотравматичних методик, маючи якісну матеріально-технічну базу, ми досягаємо м’якої, швидкої, безболісної реабілітації, маємо гарні та стабільні результати, які спостерігаємо багато років.

Навіщо потрібна ясенева пластика при імплантації?

Власні зуби та імплантати мають бути повністю оточені яснами. Брак ясен викликає втрату кісткової тканини та формує «кармани», які провокують ще більше запалення та втрату як зубів, так і дентальних імплантатів.

Пластика (нарощування) ясен показана у 95% проведення дентальної імплантації, а також необхідна при оголенні коренів зубів - так званій рецесії ясен.

Рецесія викликає підвищену чутливість коренів, карієс кореня зуба, руйнування прикореневої зони, клиновидні дефекти та неестетичний вигляд.

Для ясеневих пластик використовуємо різні методики, оскільки хірурги Da Vinci Dental регулярно підвищують кваліфікацію, обмінюючись досвідом з західними колегами, та являються дійсними членами ITI – впливова міжнародна група імплантологів, лікування і рекомендації яких базуються на клінічних дослідженнях.