Дентальна імплантація та ясенева пластика

1ЦІНИ
Атравматичне видалення зуба під час імплантації 4500 грн
Видалення напівретинованого зуба під час імплантації 6000 грн
Видалення ретинованого зуба під час імплантації 7500 грн
Аугментація лунки під час імплантації 2500 грн
Імплантація Osstem (Корея) 13500 грн
Імплантація Osstem Active (Корея) 15000 грн
Імплантація Straumann (Швейцарія) 18000 грн
Імплантація Straumann Roxolid SLA (Швейцарія) 22000 грн
Імплантація Osstem All-on-4 (включає зняття відбитків під тимчасову конструкцію та установку multi-unit абатментів ) 81000 грн
Імплантація Osstem All-on-6 (включає зняття відбитків під тимчасову конструкцію та установку multi-unit абатментів ) 108000 грн
Імплантація Straumann All-on-4 (включає зняття відбитків під тимчасову конструкцію та установку multi-unit абатментів ) 99000 грн
Імплантація Straumann All-on-6 (включає зняття відбитків під тимчасову конструкцію та установку multi-unit абатментів ) 132000 грн
Кісткова пластика технікою Steigpod 18000 грн
Кісткова пластика технікою Steigpod (2-3 зуба) 24000 грн
Кісткова пластика технікою Sausage 30000 грн
Вертикальна кісткова аугментація 40000 грн
Синус-ліфтинг відкритий 18000 грн
Синус-ліфтинг (2-3 зуба) 30000 грн
Синус-ліфтинг закритий 14000 грн
Пластика слизової в ділянці 1 імплантата 10500 грн
Пластика слизової в ділянці 2-3 імплантатів 15000 грн
Виготовлення індивідуального формувача ясен 5100 грн
Постановка формувача ясен 3000 грн
Постановка multi-unit абатмента з захисним ковпачком 3900 грн
Виготовлення 3-D шаблону при частковій адентії 6000 грн
Виготовлення 3-D шаблону при повній адентії 7500 грн
Відшкодування кісткового матеріалу Bio-Gide 15-20mm 5600 грн
Відшкодування кісткового матеріалу Bio-Gide 20-25mm 9400 грн
Відшкодування кісткового матеріалу Bio-Oss 0,5g 7400 грн
Відшкодування кісткового матеріалу Bio-Oss 1g 11600 грн
Використання кісткового скребка Micross 6000 грн
Mucoderm 15/20 9400 грн
Mucoderm 20/30 11800 грн
Cytoplast 25/30 19400 грн
Використання титанового гвинта/піна 1000 грн
Постановка мікроімпланту 1500 грн

В стоматологічній клініці Da Vinci Dental за наявності умов одразу після видалення зуба, ми виконуємо імплантацію зубів в один візит. Таким чином можна прискорити відновлення повноцінної жувальної функції на 5-6 місяців.

 
 

Що ж відбувається після видалення зубу

Класичне видалення зуба відбувається з втратою так званої пучкової кістки, і як наслідок, неминуча втрата альвеолярної кісткової тканини, яку потім потрібно відновлювати за допомогою проведення додаткового оперативного втручання (кісткова аугментація) з використанням різних кістково-замінних матеріалів.

Для досягнення очікуваних результатів, відновлення рівня альвеолярної кістки (частина щелепи де знаходиться зуб) потрібен додатковий час (близько 4-6 місяців) і найчастіше пацієнти не хочуть втрачати таку кількість часу і бути без зуба.

Одномоментна імплантація зубів - в чому її перевага?

Одномоментна імплантація зубів дозволяє скоротити терміни реабілітації, максимально зберегти об'єм власних тканин, які є кращими за штучно утворені, та об’єднати в один візит дві різні хірургічні процедури: видалення зуба та постановку дентального імплантату, уникнути рубців та їх негативних наслідків.

В ході імплантації ми відновлюємо і зберігаємо не лише об’єм кісткової тканини, а й об’єм ясен, які захищають імплантат, що в довгостроковій перспективі забезпечує стабільність, функцію та естетику, виступаючи важливим бар’єром для проникнення бактерій та контамінації (зараження) пористої поверхні імплантату!

Усі хірургічні маніпуляції під час імплантації зубів лікар виконує з 6-кратним збільшенням, що стає можливим, дякуючи призматичній системі оптичних лінз, і, як наслідок, дозволяє використовувати мінімально-травматичні методики (стоматологічна мікрохірургія).

Для відновлення кісткової тканини щелепи використовуємо матеріали виробників з перевіреною репутацією, які підтверджують свій досвід науковими публікаціями та клінічними результатами. Це:

  • колагенові саморезорбуючі мембрани та кістковий матеріал BioOss швейцарської компанії Geistlich;
  • комплекс емалево-матричних протеїнів Emdogain;
  • швейцарські дентальні імплантати Straumann;
  • корейські дентальні імплантати виробників Osstem, MegaGen.

За рахунок використання у своїй практиці прогресивних малотравматичних методик, маючи якісну матеріально-технічну базу, ми досягаємо м’якої, швидкої, безболісної реабілітації, маємо гарні та стабільні результати, які спостерігаємо багато років.

Навіщо потрібна ясенева пластика при імплантації?

Власні зуби та імплантати мають бути повністю оточені яснами. Брак ясен викликає втрату кісткової тканини та формує «кармани», які провокують ще більше запалення та втрату як зубів, так і дентальних імплантатів.

Пластика (нарощування) ясен показана у 95% проведення дентальної імплантації, а також необхідна при оголенні коренів зубів - так званій рецесії ясен.

Рецесія викликає підвищену чутливість коренів, карієс кореня зуба, руйнування прикореневої зони, клиновидні дефекти та неестетичний вигляд.

Для ясеневих пластик використовуємо різні методики, оскільки хірурги Da Vinci Dental регулярно підвищують кваліфікацію, обмінюючись досвідом з західними колегами, та являються дійсними членами ITI – впливова міжнародна група імплантологів, лікування і рекомендації яких базуються на клінічних дослідженнях.