Кісткова пластика при імплантації зубів

В клініці DaVinci Dental найчастіше діагностуються випадки, де відсутні зуби протягом тривалого часу, що може призвести до втрати жувального навантаження та кісткової тканини. Головною проблемою є неможливість швидкого відновлення зубів.

 
 

Кістка (достатній об’єм кістки) потрібна для успішного встановлення дентального імплантату, який в свою чергу має бути повністю покритий та гарно зафіксований в ній. Дентальний імплантат виконує функцію кореня зуба на який в майбутньому буде встановлена коронка.
А отже, як і зуб, він має витримувати стільки навантаження, скільки і власний орган.

Як ми проводимо кісткову пластику

Ми використовуємо найсучасніші, мінімально травматичні та мікрохірургічні методи та інструментарій для кісткової пластики в стоматології. Нарощування кісткової тканини відбувається як у висоту, так і в ширину, використовуючи продукцію зі світовим ім’ям та стабільними, задокументованими, науково підтвердженими результатами. А саме:

  • колагенові саморезорбуючі мембрани та кістковий матеріал BioOss швейцарської фірми компанії Geistlich;
  • швейцарські дентальні імплантати Straumann.

Що таке синус-ліфтинг

Виконуємо також операцію синус-ліфтинг – пластика кісткової тканини гайморової пазухи. В черепі людини є безліч утворень, які виконують різні функції. Для гарного дихання та циркуляції повітря слугують гайморові та придаткові пазухи носа. Вони вистелені міцними слизовими мембранами, які для лікарів є матеріалом для створення муфти навколо кістково-пластичного матеріалу. Отже, через невеликий доступ “кісткове вікно” хірург припіднімає мембрану та вносить біоматеріал, який слугує каркасом для утворення власної кісткової тканини.

Коли застосовується пластика синуса

У випадках, коли висота кістки в ділянці пластики гайморової пазухи 4 і більше міліметрів, хірург має можливість відразу встановити дентальний імплантат. В інших випадках така операція проводиться окремо, а дентальна імплантація через 6-8 місяців.
При вираженій втраті альвеолярної (частина щелепи, в якій розташовуються зуби) кісткової тканини хірургами виконуються більш складні та комбіновані хірургічні техніки. Каркасом для утворення нової кісткової тканини слугують тканини взяті в пацієнта з інших ділянок – аутотрансплантат.

Забір таких трансплантатів зазвичай виконується з інших частин щелепи такі як: підборіддя, кут нижньої щелепи або гілка. Але у випадках об’ємної реконструкції забір аутотрансплантата може відбуватися з будь-якої частини тіла.

Такі пластики дають нам можливість створити гарні умови для встановлення та функціонування штучних аналогів кореня зуба але при цьому подовжується реабілітаційний період. Для того, щоб уникнути важких хірургічних втручань, кісткових пластик, хірурги DaVinci Dental працюють різними системами дентальних імплантатів і вдало підбирають їх навіть у складних випадках. Різні системи відрізняються розміром, довжиною, діаметром, поверхнею та здатністю швидко інтегруватися “приживатися”.

Саме тому, навіть при великих втратах об’ємів кісткової тканини, ми здатні швидко відновити втрачений дефект. Тому що кожен день, прожитий без зуба, впливає на якість нашого життя:

  • ефективність пережовування;
  • чіткість вимови;
  • здатність посміхатися та вести повноцінне соціальне життя;
  • змінюється навіть смак їжі.