В чому перевага нашої клініки при лікуванні кореневих каналів

Лікарі в клініці Da Vinci Dental завжди намагаються зберегти пульпу (нерв). Проте в деяких випадках із метою збереження зуба, необхідне проведення лікування кореневих каналів. Ендодонтія, напрямок стоматології, який займається лікуванням кореневих каналів, сприймається як один із складних сфер, оскільки ми маємо справу із структурами зуба, недосяжними людському оку. Але в нашій клініці лікування кореневих каналів – передбачувана маніпуляція завдяки досвідченим спеціалістам, сучасному обладнанню та ретельній діагностиці.

 
 

Як відбувається лікування кореневих каналів

Лікар-ендодонтист – спеціаліст, який займається лікуванням кореневих каналів, у своїй роботі керується досвідом, останніми дослідженнями та сучасними стандартами лікування: обов’язкове використання ізоляції (кофердам), робота із оптикою (мікроскоп), пломбування каналів тепловими методами та еталонними матеріалами. Рятуємо «складні» зуби, які раніше потребували видалення і досі повсякденно видаляються!

«Видалити нерв» - фраза, яка раніше лякала пацієнтів, але із сучасним якісним знеболенням, лікування кореневих каналів це максимально комфортна та безболісна процедура.

В ендодонтії важливу роль має етап діагностики. Ми використовуємо 3D діагностику для кращого розуміння особливостей запального процесу, індивідуальної анатомії кореневої системи, що робить лікування більш прогнозованим.

Лікування завжди проходить з кофердамом, який забезпечує двосторонній захист: під час маніпуляцій у порожнину зуба не потрапляє слина пацієнта, в якій можуть знаходитись патогенні мікроорганізми, а для лікаря він дає безпечну можливість проводити іригацію (промивання кореневих каналів) антисептичними розчинами у поєднанні із ультразвуком, що підвищує їх протимікробну дію. Вони забирають органічні речовини (залишки пульпи, бактерії) і створюють ідеальні умови для герметичної обтурації просвіту кореневого каналу.

Етапи лікування кореневих каналів

Механічне очищення проводиться нікель-титановими інструментами під контролем апекслокатора – приладу, який визначає верхівку кореня.

Гаряча гутаперча, яку вносять в порожнину заповнює просвіт каналу та його відгалуження, а це не дає можливості розвиватись інфекції у майбутньому.

Виконуємо всі процедури під мікроскопом із 40-кратним збільшенням, що дозволяє локально/делікатно видалити зруйновану тканину, максимально зберігаючи при цьому здорові тканини. Також процедури під мікроскопом допомагають знайти невидимі для людського ока канали та герметично їх запломбувати, вилучити штифти чи фрагменти зламаних інструментів, очистити та закрити перфорації кореня, обходити сходинки. Ендодонтія «навмання» вже в минулому!

Ми ніколи не закриваємо проліковані канали пломбою, оскільки композитна пломба швидко втрачає герметичність і звільняє дорогу для інфекції, а також «роздавлює» стінки зуба під жувальним тиском.

Відновлюємо зуби щільним матеріалом, який по своїй міцності відповідає тканинам зуба та покриваємо керамічною накладкою або коронкою, в залежності від кількості тканин, що залишилась в процесі лікування. Саме такий спосіб відновлення гарантовано захистить зуб від тріщин, сколів та забезпечить герметичність.

Обов’язковим етапом є динамічне спостереження за пролікованими зубами. Тому викликаємо пацієнтів на повторний огляд, диспансерно ведемо таких пацієнтів спостерігаючи за динамікою процесу!