Пародонтологічне лікування та професійна гігіена

Більшість проблем з яснами в клініці DaVinci Dental вирішуємо на рівні комплексної професійної гігієни порожнини рота, в тому числі Airflow, яку пацієнт має проходити кожні шість місяців. Проте лікар Пародонтолог – це хірургічна спеціальність. Але не хвилюйтесь, за скальпель лікар одразу не береться!

 
 

Хоча деякі випадки потребують більш детальної уваги та індивідуального підходу до лікування. З них всього 4 – 6 % - мікрохірургічного періо-втручання.

У чому полягає суть гігієни ротової порожнини

Суть лікування, як консервативного так і хірургічного, полягає у виявленні та усуненні найбільшого ворога ясен – зубного каменю та навчанню пацієнта гігієні. На жаль немає «чарівної палички» для лікування даних захворювань. Це –дуже важка та важлива співпраця лікаря і пацієнта, яка безпосередньо впливає на результат роботи. Як саме лікар проведе маніпуляцію - це невелика частина успішного пародонтологічного лікування. Важливо те, як пацієнт буде дотримуватись рекомендацій, підтримувати режим та техніки професійної гігієни, вчасно відвідувати лікарів для профілактики.
Хвороби ясен пов’язані безпосередньо зі складом нашої слини, яку ми не можемо змінити, а отже і вилікувати хворобу назавжди. Тобто після досягнення успіху в лікуванні хвороба може повернутись, якщо про неї забути, не зважати на особисту та професійну чистку ротової порожнини, не дотримуватись всіх правил та вказівок вашого лікаря, не використовувати специфічні засоби догляду за зубами, яснами та язиком, назначених лікарем.

Наші спеціалісти керуються виключно методами доказової медицини та сучасними протоколами, що є найбільш доцільним при лікуванні пародонтиту. Регулярно поглиблюють свої знання та навички, є дійсними членами UAP (українська асоціація породнодтологів).

Красива посмішка – це не лише красиві зуби. Сприйняття посмішки у великій мірі визначається архітектурою і виглядом ясен. Ми, лікарі, називаємо це - «рожевою» естетикою. Для нас рожеві та міцні ясна – найбільша радість і винагорода, оскільки це означає що і пацієнт і лікар роблять свою роботу на відмінно!

У чому переваги гігієни ротової порожнини в Da Vinci Dental

Кожен лікар клініки DaVinci Dental орієнтований на збереження здоров’я зубів та ясен наших пацієнтів. Як наші зуби так і імплатати, коронки, вініри, фотополімерні чи керамічні реставрації потребують дбайливого догляду, як щоденно вдома так і раз на пів року в кабінеті лікаря-стоматолога!

Чисті та блискучі зуби – найефективніший спосіб профілактики. На них не затримується наліт, який являється основною причиною ураження зубів та тканин, що оточують наш зуб!

Як відбувається професійна гігієна ротової порожнини

Під час процедури відбілювання, яка проводиться кожні 6 місяців, лікар обов’язково контролює стан гігієни зубів, міжзубних проміжків, поверхні язика, стан емалі (наявність плям та ерозійних процесів), ясен, прилягання реставрацій до власних тканин зуба, виявляє зміни на ранніх етапах, які пацієнта не турбують на даний момент. Вони найчастіше «ховаються» під зубними відкладеннями та можуть призвести до серйозних наслідків.
Вибираючи делікатні методи очищення емалі від зубної бляшки та каменю, ми забезпечуємо гладкість поверхні зуба, що попереджує швидке накопичення бактерій, зберігаючи здоров’я зубів та ясен, використовуючи для цього новітнє обладнання:

  • Cavitron американського виробника Dentsply
  • SonicFlex німецького виробника Kavo
  • NewTron p5 французького виробника Satelec
  • AirFlow японської компанії NSK
  • Полірувальні системи NSK, Kavo, Dentsply