У чому переваги первинної діагностики ротової порожнини у Da Vinci Dental

В Da Vinci Dental ми пропонуємо комплексний підхід в лікуванні. Це означає, що ми намагаємося знайти і пролікувати кожну причину, щоб не переліковувати одні й ті ж наслідки хвороби.

 
 

Справа в тому, що ми не можемо без кінця лікувати симптоми. Рано чи пізно резерви організму закінчуються і одного разу результати цього можуть бути невиправними. А біда не приходить одна, тому кожна патологія (хвороба) тягне за собою іншу. В кінці-кінців, проблеми можуть бути комплексними і вирішувати їх теж потрібно комплексно.

Наша первинна консультація – важлива діагностична процедура, в результаті якої ми складаємо детальний план лікування. Це не просто бесіда, а детективна робота, де лікар намагається розкрити справу багаторічної давності. Знайти причину хвороби чи патології і її виправити - не така вже проста справа, тому часто ми збираємо анамнез, історію хвороби пацієнта та розбираємо її на консиліумі лікарів. Тому що одна світла голова добре, а багато – ще краще!

Етапи проведення первинної консультації

Консультація триває 60 - 90 хвилин, включає в себе:

  • Збір анамнезу (максимально детальна інформація про загальний стан організму, що допоможе лікарю швидше поставити діагноз та підібрати правильну методику лікування)
  • Внутрішньоротовий огляд (ми ретельно обстежуємо всі поверхні зубів та слизової оболонки)
  • КТ-діагностику верхньої і нижньої щелепи апаратом NewTom GO 3D (на знімку ми можемо детально роздивитися зуби та кісткову тканину у всіх площинах)
  • Фото-діагностику, що здійснюється сучасним професійним фотоапаратом Nikon, який допоможе з середини, подивитися на стан власних зубів
  • Зняття відбитку для діагностичних моделей у випадках, коли лікарю необхідно додатково продумати та розрахувати різні варіанти лікування

Наступний етап – ми розповідаємо про знайдені проблеми, показуємо їх на фотографіях та КТ знімках зубів, ознайомлюємо з можливими ризиками та наслідками невтручання в дану патологію, демонструємо результати лікування інших пацієнтів з аналогічною ситуацією.

Перш ніж починати лікування, наша команда враховує всі Ваші побажання та почне лікування за найкращою методикою, враховуючи новітні європейські стандарти, які спрямовані на збереження здоров'я зубів. Багато пацієнтів тільки у нас вперше чують деякі речі про здоров’я своїх зубів.

Розробляємо детальний план лікування зубів з урахуванням усіх можливих стоматологічних послуг, зазначивши приблизний термін, кількість візитів та фінансову складову. Якщо ситуація дозволяє – складаємо декілька альтернативних планів. Звісно план лікування зубів може змінюватися в ході лікування, але стратегія НІ!!!

Лікарі стоматологічної клініки Da Vinci Dental приділяють особливу увагу детальному поясненню необхідності кожного етапу лікування. Нам дуже важливо, щоб Ви зрозуміли чому ми будемо діяти саме так і що в результаті ми прагнемо отримати. Відповідаємо на всі Ваші питання.

Додаткові методи при первинній діагностиці ротової порожнини

Іноді, окрім дентальної комп'ютерної томографії зубів, нам необхідні додаткові методи обстеження такі як МРТ суглобу або ТРГ, які виконуються в інших лікувальних закладах. Тоді ми відкладаємо складання плану до моменту отримання всіх діагностичних обстежень. В результаті ми отримуємо чіткий план лікування зубів і розуміння всіх його етапів.

Варто зрозуміти, що кожен етап рівноцінно важливий як для Вас, так і для нас. Через це нам потрібно завжди дотримуватись правильної послідовності дій згідно створеного та затвердженого плану лікування, не залишаючи місця на похибку.