В Da Vinci Dental ми працюємо системою відбілювання зубів Magic Smile – однією з найбезпечніших систем відбілювання зубів.

Хоч і відбілювання, змінювання відтінку емалі, є більш косметологічною, аніж лікувальною процедурою, ми ставимось до неї з великою відповідальністю.

 
 

Відбілюючий гель має низьку концентрацію активної речовини, саме тому процедура проходить комфортно і безболісно.

Як відбувається відбілювання зубів Magic Smile

Відбілювання потребує всього трьох – чотирьох інтервалів по 15 хвилин.

Перед процедурою ми ретельно очищаємо тканини зуба, захищаємо слизову оболонку спеціальним рідким кофердамом, щоб максимально досягти відбілюючого ефекту без будь-яких ускладнень.

Кінцевий результат пацієнт отримує на 2 – 3 добу після процедури. Для посилення ефекту – на 10 – 14 днів рекомендовано «білу» дієту. Дотримуючись всіх рекомендацій, результат стабільний протягом тривалого часу.

В яких умовах проводиться процедура відбілювання зубів

Комфорт під час виконання процедури відбілювання Magic Smile є дуже важливим параметром. Акцентуючи свою увагу на якості виконання роботи, ми ніколи не забуваємо про те, щоб забезпечити приємний плин часу. У Вашому розпорядженні – вибір цікавого фільму або розважального шоу для перегляду на моніторах, м’які та ніжні ковдри тощо.

Відбілювання системою Magic Smile не приносить зубам шкоди, не вимиває кальцій, і ніяк не впливає на ризики розвитку карієсу, - тобто є безпечним для пацієнта.

Історія процедури відбілювання зубів

Варто знати, що перші згадки про відбілювання були ще в Римській імперії. Римляни відбілювали емаль сечовою або хлорною кислотою, оцтом, перекисом водню, перекисним ефіром, сірчаною кислотою, натрійгіпофосфатом і навіть ціаністим калієм.

І лише в 20-му столітті відкрили принцип активації відбілюючих речовин за допомогою тепла та світла, а отже, і відбілюючі речовини могли б бути менш агресивні до твердих тканин зуба.

Відбілювання зубів проводиться в умовах клініки, домашніх умовах, а також може комбінуватися. У будь-якому разі ми маємо хімічний вплив на емаль та тканини зуба. Тому ми за контрольоване відбілювання – тобто у стоматолога. Додому призначаються капи лише з дуже низькою концентрацією діючої речовини.

Ефективність відбілювання зубів

Ефективність відбілювання зубів залежить від багатьох показників:

  • від самої системи відбілювання;
  • якість зубної емалі (наявність тріщин, товщина емалі її прозорість, наявний колір);
  • здатність емалі змінювати відтінок;
  • наявні плями на емалі (вади розвитку емалі як гіпоплазія, флюороз, тетрациклінові плями, тощо);
  • щоденний раціон пацієнта.

Рекомендації після відбілювання зубів

Для того щоб зберегти та не втратити досягнутий відтінок зубної емалі обов’язково необхідно дотримуватись рекомендацій щодо догляду після процедури відбілювання.

А саме:

  • протягом 10 днів не вживати фарбуючу їжу (все що може зафарбувати ваш білий одяг - може зафарбувати і ваші білі зубки);
  • не пити фарбуючі та кислотовмісні напої;
  • уникати продуктів, що мають природні кислоти;
  • утриматися від куріння та інших факторів які можуть вплинути на відтінок ваших зубів.

Згодом зуби покриваються бар’єром – біоплівкою і стають менш вразливими до фарбуючих елементів, але для збереження результату на довгий період все ж варто зменшити вживання таких продуктів у своєму раціоні.
Процедуру відбілювання можна повторити вже через 3-4 місяці, щоб закріпити ефект відновлення кольору.
Обов’язково проводимо фотопротокол та спостереження. Тому Ви сміливо можете довірити красу своїх зубів нашій команді.