1ЦІНИ
Видалення зуба 1 ступеню складності 800 грн
Видалення 2 ступеню складності 1200 грн
Видалення 3 ступеню складності 1500 грн
Атипове видалення зуба 1 ступінь складності 2500 грн
Атипове видалення зуба 2 ступінь складності 3000 грн
Атипове видалення зуба 3 ступінь складності 3500 грн
Апікальна хірургія 3500 грн
Операція висічення вуздечок та мякотканинних тяжів 1 cтупінь 1500 грн
Операція висічення вуздечок та мякотканинних тяжів 2 cтупінь 2000 грн
Операція висічення вуздечок та мякотканинних тяжів 3 cтупінь 2500 грн
Вестибулопластика, пластика присінку 5000 грн
Накладання швів 400 грн
Гемостатична губка 300 грн
Ревізія лунки під час або після лікування 400 грн
Тромбоцитарний концентрат з фактором роста - PRF (1 пробірка) 1200 грн
Цистектомія (видалення кісти) 1000 грн

Клініка Da Vinci Dental орієнтована на збереження власних зубів у пацієнтів, тому рятуємо навіть дууууже «складні» зуби, які зазвичай видаляються.

 
 

Але трапляються випадки, коли видалення зуба є неминучим. При необхідності екстракції зуба завжди використовуємо малотравматичні методики, спеціальні сучасні стоматологічні інструменти, новітні протоколи лікування, які значно зменшують хірургічну травму та прискорюють загоєння. Проводимо процедуру швидко, атравматично, без болі, без використання сили, застосовуючи місцеві анестетики останнього покоління, які дуже ефективно знеболюють операційну ділянку. Ви навіть не помітите і не відчуєте коли лікар скаже фразу: “Усе готово! Ви молодець!”

Як відбувається видалення зубів

Усі маніпуляції з видалення зубів лікар-хірург проводить з використанням системи оптичного збільшення та локального потужного освітлення.

Оптика дозволяє побачити дно кісткової лунки, акцентувати увагу на патологічних грануляціях, зонах, які є недоступними для неозброєного ока. Дякуючи додатковому освітленню, що встановлене на кожній оптичній системі лікар досягає максимальної чистоти при ревізії лунки перед зшиванням рани.

Атравматичне видалення зубів

Перед видаленням зуба ми обов’язково проводимо антисептичну обробку порожнини рота, гарно знеболюємо та обережно розділяємо зуб на частини, оскільки кожен корінь знаходиться в різних проекціях та площинах і має окремий шлях виведення. Кожен фрагмент зуба, разом з його коренем, без тиску і травми, видаляється окремо, зі збереженням міжкореневої кісткової тканини, що оточує зуб. Ці перегородки дуже важливі, оскільки дають можливість одразу поставити дентальний імплантат, оминаючи додаткові хірургічні маніпуляції та скорочуючи термін реабілітації.

Саме це і є концепція атравматичного видалення.

Реабілітація після видалення зуба

Після видалення зуба в лунку встановлюються спеціальні колагенові конуси, які є біосумісними з тканинами людського організму, що не викликають реакції відторгнення та формують стабільний кров’яний згусток, який є запорукою швидкого утворення молодої кісткової тканини. Колагенові губки пришвидшують остеогенез та стимулюють загоєння рани в кістковій тканині.

Однією з методик, яка сприяє ефективному загоєнню є використання плазматичного концентрату збагаченого факторами росту судин та епітелію – A-PRF згусток. Ми отримуємо в результаті центрифугування крові пацієнта.

Точність та майстерність кожної маніпуляції досягається за рахунок всіх вище наведених позицій, а також мануальних навичок, які кожен зі спеціалістів постійно вдосконалює, відвідуючи різноманітні курси, тренінги, читаючи новітні статті тощо.

Видалення ретинованих зубів

Особливу увагу приділяємо видаленню ратинованих зубів. Це такі зуби, яким не вистачило місця в зубному ряду, саме тому вони виросли всередині щелеп та можуть призвести до складних протікань та запальних процесів. Але найчастіше вони потребують видалення саме під час ортодонтичного лікування, коли заважають переміщенню зубів, або загрожують сусіднім зубам (створюють компресію на кісткову тканину біля сусіднього зуба, спричинюючи локальну резорбцію або карієс кореня). Такі зуби також видаляються мікрохірургічними атравматичними техніками, внаслідок яких хірург забирає зуб через невеликий отвір по частинах. Це значно збільшує тривалість самої хірургічної маніпуляції, але зменшує постопераційну реабілітацію пацієнта.

Якщо ви шукаєте хірурга, який філігранно видалить ваш зуб, тоді вам саме до Da Vinci Dental!